Čistička vzduchu zdarma při nákupu multisplitové klimatizace Daikin

12. 4. 2024

Chcete mít doma chladný a svěží vzduch i v horkém letním období? A co kdybyste zároveň mohli v zimě snížit účty za vytápění? S obojím vám pomůže multisplitová klimatizace Daikin. S touto technologií můžete nastavit požadovanou teplotu až v pěti různých místnostech. Pokud si ji pořídíte do konce května, získáte navíc zdarma čističku vzduchu Daikin MCK55W se zvlhčováním v hodnotě 10 000 Kč.

Jak získat čističku vzduchu zdarma k nákupu multisplitové klimatizace

Akce: čistička vzduchu Daikin zdarma

K získání čističky stačí do konce května v našem formuláři vyplnit kontaktní informace. Do dvou dnů vás kontaktujeme, abychom pro vás mohli vypracovat nezávaznou nabídku zcela zdarma. Pokud klimatizaci Daikin multisplit zakoupíte do 31. 5. 2024 a následně ji do 31. 8. 2024 úspěšně nainstalujeme, čistička vzduchu je vaše. To vše do 30 dnů od registrace v našem programu Stand By Me, kterou provedeme samozřejmě za vás.

Proč si pořídit multisplit klimatizaci Daikin už nyní

  1. 5 v 1: Jedna venkovní jednotka plus až pět vnitřních, teploty navíc můžete nastavovat individuálně pomocí aplikace Onecta.
  2. Celoroční použití: Klimatizace Daikin dokáže nejen chladit, ale i vytápět, pozitivem je i velmi tichý provoz.
  3. Flexibilní řešení: Verze multiplus, na kterou akce také platí, dokáže kromě chlazení a vytápění zajistit i ohřev vody.
  4. Dotace: Při pořízení multisplitové klimatizace můžete získat dotace až 60 000 Kč pro dům nebo 18 000 pro byt, s jejich vyřízením vám navíc pomůžeme!

Využít akci

Ukázka multisplitové klimatizace Daikin

V naší čističce vzduchu vyměníte filtr až za 10 let

  • Čistička Daikin MCK55W disponuje funkcí Flash Streamer, která ze efektivně odstraňuje alergeny v podobě pylu či plísní a zároveň se umí vypořádat s nepříjemnými pachy.
  • Dokáže vyčistit vzduch v místnostech o rozloze až 82 m², zabudovaná nádrž na vodu navíc pomáhá udržovat ideální úroveň vlhkosti.
  • Je mimořádně tichá. Můžete nerušeně spát, i když čistička běží.
  • Součástí je výkonný HEPA filtr, který zůstane funkční až po dobu deseti let.
     
Co je to multisplitová klimatizace? 

Rádi byste vytápěli či chladili klimatizací více místností, ale nemáte k dispozici moc prostoru? Multisplitová klimatizace je pro vás perfektním řešením. K jedné venkovní totiž může být připojeno až 5 různých vnitřních klimatizačních jednotek. Díky multisplitovému systému získáte nejen více prostoru na balkoně či fasádě, ale ušetříte i náklady na provoz.

Co znamená multisplitová klimatizace Daikin

Správce webu

Správce webu
SINGLETA spol. s r.o.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme