Klimatizace Tepelná čerpadla vzduch vzduch

Doma i v práci se chceme cítit příjemně. Chladit v létě, nebo naopak hřát v zimě dovedou nástěnné, stropní a parapetní klimatizace Daikin na jedničku. Jsou daleko účinnější než mobilní klimatizace a jsou daleko spolehlivější než klimatizace většiny ostatních výrobců.

Kromě toho jsou klimatizace Daikin velmi tiché, umí vzduch odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků. A kromě všeho vypadají opravdu dobře a budou působit jako doplněk do vašeho domu či bytu.

Poptat klimatizaci

Varianty klimatizací Daikin Split / Multisplit / Multi+

K výběru vám dokážeme nabídnou klimatizace Split (jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka), klimatizace Multisplit (jedna venkovní jednotka a až pět vnitřních jednotek), nebo klimatizace Multi+ (jedna venkovní jednotka až tři vnitřní jednotky a zásobník teplé vody), která Vám, krom chlazení a topení umí také připravit teplou užitkovou vodu.

Systém Daikin Multi+

Rádi vám poradíme

Pokud máte zájem o nákup klimatizačního systému a nejste si jistí jeho specifikací co do výkonu, nebo možností funkcí, můžete využít naše bezplatné poradenství, kdy společně vyspecifikujeme z široké nabídky produktů Daikin zařízení na míru vašim požadavkům.

Samozřejmostí pro nás je i zajištění odborného provedení záručních a pozáručních oprav vaší klimatizace, včetně pravidelných servisních prohlídek s čištěním jednotek pro bezproblémový provoz vašeho klimatizačního systému Daikin.

Jak můžou vypadat klimatizace Daikin i u vás doma

Chcete se nás na něco ohledně klimatizací zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme