Partnerský program Home Comfort Expert od společnosti Daikin

22. 11. 2023

Našim zákazníkům chceme poskytovat služby s kvalitou a profesionalitou na té nejvyšší úrovni. Partneři Home Comfort Expert programu jsou pečlivě vybíráni a proškoleni, disponují odbornými znalostmi o nabízených výrobcích a ve svém showroomu prezentují širokou škálu výrobků Daikin.

Můžete se spolehnout, že vám prostřednictvím této partnerské sítě vždy nabídneme nejlepší podporu při plánování, instalaci a údržbě klimatizace či vytápění pro váš dům nebo byt.

Jaký je rozdíl mezi certifikovanými partnery a partnery Daikin

Certifikovaný partner Daikin

Partneři společnosti Daikin Home Comfort Expert prošli náročným výběrem a tréninkem, a jsou povinni udržovat exkluzivní showroomy s širokou škálou produktů Daikin a neustále poskytovat nadstandardní služby. Můžete se zcela spolehnout, že vám vždy nabídneme nejlepší podporu při plánování, instalaci a údržbě klimatizace pro váš dům nebo byt.

Daikin Home Comfort Expert

Partner Daikin

Dlouholetí profesionální partneři Daikin, kteří posyktují ohledně produktů Daikin spolehlivé řešení pro vaše potřeby.

Home Comfort Expert je prvotřídní značka Daikin pro řešení řízení klimatu. Jedná se o průkopnickou iniciativu, která se zabývá pouze koncovými odběrateli ve střední a východní Evropě. Jelikož má residenční trh určité specifické charakteristiky, veškerou vášeň a všechny zkušenosti jsme vložili do tohoto odlišného partnerského programu.

Zjistit více

Náš program znamená různé hodnoty: Je naším absolutním posláním nabízet vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby pro spotřebitele na trhu s byty.

Expert Home Control tedy není jen logo či znak, je to kvalitní značka, které mohou spotřebitelé důvěřovat.

Správce webu

Správce webu
SINGLETA spol. s r.o.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme