Novinky

Akce: čistička vzduchu Daikin zdarma

Chcete mít doma chladný a svěží vzduch i v horkém letním období? A co kdybyste zároveň mohli v zimě snížit účty za vytápění? S obojím vám pomůže multisplitová klimatizace Daikin. S touto technologií můžete nastavit požadovanou teplotu až v pěti různých místnostech. Pokud si ji pořídíte do konce května, získáte navíc zdarma čističku vzduchu Daikin MCK55W se zvlhčováním v hodnotě 10 000 Kč.

Partnerský program Home Comfort Expert

Našim zákazníkům chceme poskytovat služby s kvalitou a profesionalitou na té nejvyšší úrovni. Partneři Home Comfort Expert programu jsou pečlivě vybíráni a proškoleni, disponují odbornými znalostmi o nabízených výrobcích a ve svém showroomu prezentují širokou škálu výrobků Daikin.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci děkujeme společnosti DF SOLUTIONS, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.